Kniha přání, připomínek a nápadů

13. 9. 2018
   |   Vložil: Petra
Přidávám se k prosbě o častější výskyt tortill :-) Jsou luxusní!! A taky lasagně, rizota, zapečené cokoliv a vůbec všechno...Děkuji moc!!!Krásné dny všem v Bobaji!!
:) :) :) Díky a krásné dny i Vám...
12. 9. 2018
   |   Vložil: Jana
Prosím o častější zařazení Vaší výborné a bezkonkurenční TORTILY :). Děkuji Vaše obědy jsou výborné !
Dobrý den, děkujeme za pochvalu :). Častější zařazení tortil probereme.
4. 9. 2018
   |   Vložil: Pavel
Trošku častěji zařazujete "rizota". Mám je rád. Ty Vaše ale mají spíš konzistenci "tuhé nevzhledné kaše" a ani mi moc nechutnají... Jinak jsem Váš spokojený strávník. Děkuji.
Dobrý den, děkujeme za připomínku. Konzistence většiny našich "rizot" je dána především použitou rýží, kde nahrazujeme běžnou parboiled např. kulatozrnnou, jasmínovou rýží atd.. Tyto jsou skutečně více lepivé, a tím pádem hutné. Většina zákazníků je však spokojena, je to z naší strany spíše záměr. Zkusíme však zařadit do dalšího "rizota" i parboiled. Dobrou chuť a krásný den.
25. 7. 2018
   |   Vložil: Kateřina Holešová
Vaše obědy jsou velmi vydařené a moc chutné, ovšem ten dnešní (25.7.18) byl TOP mezi všemi obědy. Děkuji.
Dobrý den, děkujeme mnohokrát
14. 6. 2018
   |   Vložil: Martina
Ahoj Michale, krásny web!! Recepty super, snad jich bude více pro inspiraci. Zmrzka letos opět výborná, těšila jsem se. Kde zmizly palačinky? Ať se daří!!!!!! (bývalá parťačka - práce všeho druhu) :-)
Ahoj Marťo, děkuji za pochvalu. Receptů bude více, jen potřebuji trošku času. Palačinky chci nabízet denně, je potřeba tomu lehce přizpůsobit provoz. Krásný den :-)
13. 6. 2018
   |   Vložil: Ivana
Dobrý den, musím vyjádřit velkou spokojenost s vašimi obědy, prostě chuťový luxus. Ještě donedávna jsem si myslela, že nemám ráda sójové maso, ale ve vaší úpravě, jako např. dnes nejde od běžného masa rozeznat. Takže díky a přeji krásné letní dny :-)
Děkujeme :-)
9. 6. 2018
Zmrzlina    |   Vložil: Honza
Dobrý den, mám dotaz ohledně složení zmrzliny. Mají ovocné zmrzliny veganské složení ? Velká pochvala za výměnu jogurtového přelivu k mexické tortile za tofu ! Jste skvělí ! Děkuji a přeji spoustu spokojených zákazníků.
Dobrý den, ovocná zmrzlina je vždy bez mléka, jogurtu, smetany atd, je tudíž možno označit ji za veganskou. Dobrou chuť :)
9. 5. 2018
   |   Vložil: Foxina
Dobrý den, dá se koupit či sehnat u váš , růžová voda do pokrmů. Děkuji
Ano, máme v nabídce 2 druhy.

Přidejte nový příspěvek

Řekli o nás

Kde nás najdete

náměstí Osvoboditelů 77/1
746 01 Opava
Po - Pá: 9:00 - 17:00
So: 9:00 - 12:00