Kniha přání, připomínek a nápadů

27. 7. 2017
Zmrzlina    |   Vložil: Peter
Dobrý den, neuvažovali jste o vegan zmrzlině ze sojového, kokosového, atd mléka ? Děkuji za odpověď
Dobrý den, uvažovali... a jako alternativu nabízíme prozatím ovocné (bez mléka). Pokud bude větší zájem i o "mléčné" z jiného než kravského mléka, rádi nabídneme. Jsme však omezeni místem a výrobní kapacitou.
23. 6. 2017
Zmrzlina    |   Vložil: Peťanek
Dobrý den, nedávno jsem ochutnal Vaši rakytníkovou zmrzlinu. Jelikož mi moc chutnala, chtěl bych se zeptat, zdali se zase někdy objeví ve Vaši nabídce. Každý den nabídku obměňujete a nikdy nevím, na jakou se může těšit. Bylo by fajn, kdyby bylo někde napsáno, jaká příchuť bude zítra/za týden :)
Dobrý den, již se na tom pracuje. Připravuje se aktuální okénko určené pro naše "okénko" :-), kde budou tyto informace k nahlédnutí.
14. 6. 2017
Nejlepší zmrzlina na světě!    |   Vložil: Jana
Letos jsem se už doslova nemohla dočkat letní sezóny a příchodu vaší zmrzliny! Máte tu nejlepší zmrzlinu na celém světě! Moje nejoblíbenější je mangová ale i ostatní příchutě jsou úžasné! Je opravdu skvělé mít možnost dopřát si v Opavě opravdu kvalitní zmrzlinu z čerstvých a poctivých surovin! Moc vám za to celá má rodina děkuje :-)
Dobrý den... a celá naše firma děkuje Vám za chválu, zde uvedenou :-) :-)
8. 6. 2017
Týden 23 skvělé recepty    |   Vložil: Hanka Bočková
Dobrý den, tímto bych chtěla poslat veliké díky za recepty na tento týden. Výborné jídla a hlavně včerejší / středeční brambory byly luxusní. Jen tak dále. Jídlo je velmi vyvážené a chuťově do sebe zapadá :) Zdravíme z Modelu
Dobrý den, děkujeme za pochvalu, rád vyřídím do kuchyně. Příští týden nabízíme chřestové rizoto s parmazánem, myslím, že je nač se těšit :)
2. 6. 2017
   |   Vložil: Veronika
Jsem velmi příjemně překvapená z Vašich nových stránek. Vše je krásně přehledné. Velmi mě zaujala i sekce s recepty, těším se až přibudou i další :) Celkově se mi velmi líbí i vaše nová skladba meníček a jídlo vypadá a chutná báječně ! Jen tak dál !
Dobrý den, děkujeme za kladnou reakci a tešíme se na Vaši návštěvu. Dobrou chuť :)
22. 5. 2017
   |   Vložil: Nomis
Super
24. 4. 2017
Tip    |   Vložil: Katka
Dobrý den, právě jsem na Vaše stránky dorazila, jakožto nový zákazník, který Vás nezná a nikdy u Vás nebyl. Design musím pochválit, je moc pěkný, nicméně informativní stránka trošku pokulhává. Rozhodně by se hodilo zařadit nějaké informace o vašem sortimentu, jestli je u vás i restaurace nebo děláte jen samotný rozvoz apod. Věřím, že si nedostatky vychytáte a přeji mnoho úspěchů do budoucna. Katka
Dobrý den, na Váš popud jsme stránky doladili (zatím stále není zcela finální verze). Co Vy na to ?

Přidejte nový příspěvek

Řekli o nás

Kde nás najdete

náměstí Osvoboditelů 77/1
746 01 Opava
Po - Pá: 9:00 - 17:00
So: 9:00 - 12:00