Kniha přání, připomínek a nápadů

9. 8. 2017
Zmrzlina a palačinky    |   Vložil: Katka
Dnes jsem se přišla kolem čtvrté hodiny kouknout k Vám do okýnka ke zmrzlině. Byla tam moc příjemná slečná, která mě ihned pozdravila. Zmrzlina je výborná, dala jsem si jahodovou a lepší jsem neměla a u špaldových palačinek jsem byla taky překvapená. Budu používat špldové těsto, místo klasického, protože palačinka byla úžasná a hned emm zasytila. Moc chválím
Děkujeme.
8. 8. 2017
Lepší info    |   Vložil: Hanka
Co napsat, kdo kdy se přijímají objednávky na dovoz daný den nejak výrazněji, než to skrýt. Když tam člověk náhodou omylem nenajede myší a info se nerozbalí, tak to prostě neví. A po daném čase neumožnit rezervačnímu systému zadat objednávku na daný den. Díky za dvě hodiny natěšeného zbytečného čekání s neklidným žaludkem a nemožnost jít někde jinde na menu (kvůli čekání a pak už bylo pozdě). Myslete i na ty, kteří si chtějí objednat poprvé a časové omezení neznají...
Dobrý den, poupravíme, a dnes máte oběd ZDARMA :). Děkujeme za připomínku.
7. 8. 2017
Kalorie    |   Vložil: Petra
Dobrý den, nechcete do jídelního lítku přidávat energetickou hodnotu v kaloriich na porci?
Dobrý den, zkoušeli jsme, ale pokud se snažíme jídelníček neustále měnit, je s tím mnoho práce. Proto prozatím tato myšlenka odsunuta.
27. 7. 2017
Zmrzlina    |   Vložil: Peter
Dobrý den, neuvažovali jste o vegan zmrzlině ze sojového, kokosového, atd mléka ? Děkuji za odpověď
Dobrý den, uvažovali... a jako alternativu nabízíme prozatím ovocné (bez mléka). Pokud bude větší zájem i o "mléčné" z jiného než kravského mléka, rádi nabídneme. Jsme však omezeni místem a výrobní kapacitou.
23. 6. 2017
Zmrzlina    |   Vložil: Peťanek
Dobrý den, nedávno jsem ochutnal Vaši rakytníkovou zmrzlinu. Jelikož mi moc chutnala, chtěl bych se zeptat, zdali se zase někdy objeví ve Vaši nabídce. Každý den nabídku obměňujete a nikdy nevím, na jakou se může těšit. Bylo by fajn, kdyby bylo někde napsáno, jaká příchuť bude zítra/za týden :)
Dobrý den, již se na tom pracuje. Připravuje se aktuální okénko určené pro naše "okénko" :-), kde budou tyto informace k nahlédnutí.
14. 6. 2017
Nejlepší zmrzlina na světě!    |   Vložil: Jana
Letos jsem se už doslova nemohla dočkat letní sezóny a příchodu vaší zmrzliny! Máte tu nejlepší zmrzlinu na celém světě! Moje nejoblíbenější je mangová ale i ostatní příchutě jsou úžasné! Je opravdu skvělé mít možnost dopřát si v Opavě opravdu kvalitní zmrzlinu z čerstvých a poctivých surovin! Moc vám za to celá má rodina děkuje :-)
Dobrý den... a celá naše firma děkuje Vám za chválu, zde uvedenou :-) :-)
8. 6. 2017
Týden 23 skvělé recepty    |   Vložil: Hanka Bočková
Dobrý den, tímto bych chtěla poslat veliké díky za recepty na tento týden. Výborné jídla a hlavně včerejší / středeční brambory byly luxusní. Jen tak dále. Jídlo je velmi vyvážené a chuťově do sebe zapadá :) Zdravíme z Modelu
Dobrý den, děkujeme za pochvalu, rád vyřídím do kuchyně. Příští týden nabízíme chřestové rizoto s parmazánem, myslím, že je nač se těšit :)
2. 6. 2017
   |   Vložil: Veronika
Jsem velmi příjemně překvapená z Vašich nových stránek. Vše je krásně přehledné. Velmi mě zaujala i sekce s recepty, těším se až přibudou i další :) Celkově se mi velmi líbí i vaše nová skladba meníček a jídlo vypadá a chutná báječně ! Jen tak dál !
Dobrý den, děkujeme za kladnou reakci a tešíme se na Vaši návštěvu. Dobrou chuť :)

Přidejte nový příspěvek

Řekli o nás

Kde nás najdete

náměstí Osvoboditelů 77/1
746 01 Opava
Po - Pá: 8:00 - 17:00