Kniha přání, připomínek a nápadů

23. 9. 2017
Pickles    |   Vložil: Verča
Uvítala bych, kdyby pickles, které je podáváno k výborným obědům, bylo k dostání i v prodejně s sebou ke koupi :) A také bych ocenila označení jídel Vegan. Děkuji za výborné obědy a krásné nové stránky .
Dobrý den, pickles budeme dělat ve větším množství i na prodejnu, značení V (vegan) je již v aktuálním jídelním lístku. Krásný podzimní den a děkujeme za podněty :)
21. 9. 2017
Výdej obědů    |   Vložil: Renka
Dobrý den, mockrát děkuji za fantasticky dobré obědy s přáním, zda by se u kuchyňského okénka mohlo servírovat jen jídlo a styk s penězi, stravenkami, kartičkami k označení apod. se přemístil mimo tenhle ten prostor. Děkuji za zvážení a přeji hezký den.
Dobrý den, děkujeme za tento podnět i mi se to nelíbí - vyřešíme.
21. 9. 2017
Stravenky    |   Vložil: Jakub
Dobrý den, přivítal bych možnost platby stravenkami Chèque Déjeuner za vaše vynikající obědy.
Dobrý den, tyto stravenky jsme již jednu dobu odebírali a pro malý zájem ze strany zákazníků spolupráci ukončili.
12. 9. 2017
:-) Jéé..to je milé..děkuji (-:    |   Vložil: :-) Pampeliška (-:
Dobrý den, na Vaše připomínky jsme reagovali rychle, což jste však zjistila dříve, než jsem Vám stihl odpovědět :-). Jen houšť... Děkujeme :-)
6. 9. 2017
Líbí se vám naše nové stránky?    |   Vložil: Pampeliška
Líbí moc, děkuji. Přesto bych tyhle ty vydařené stránky oprostila od dvou "negativních maličkostí", které – viděno mýma očima – s pozitivně laděnou Bobajou nesouzní.., tj. k "Ne" bych připojila usměvavého:-) a Knihu poupravila na přání, připomínek a nápadů, když i vy to tak pocítíte:-)... Děkuji také za vytříbenou vynikající chutnou skladbu jídel. Přeji hodně úsměvů a trpělivosti s námi:-)... Krásné dny...
6. 9. 2017
E-shop    |   Vložil: Sandra
Dobrý den, neuvažujete náhodou o e-shopu? Když člověk vidí sortiment, snáze si i sestaví nákup, chybí mi tady docela ukázka všeho, co nabízíte.. Děkuji za odpověď, přeji hezký den, jen tak dál ;-)
Dobrý den, o e-shopu jsem uvažovali již dříve a velice intenzivně... . Rozhodli jsme se však z více důvodů (finanční a časová náročnost, přes 8000 položek atd.) e-shop nedělat a svou energii věnovat raději kamennému krámku, bistru a okénku, kde máme přímý kontakt se zákazníky.
5. 9. 2017
   |   Vložil: Vlastik
Dobrý den, předem chci poděkovat za vynikající a zdravé obědy. Jen bych uvítal malou změnu k jídelníčku, a to že spousta je veganských a když můžete psát k bezlepkovým BL, mohlo by být u veganských třeba V. Záleží na Vás, děkuji.
Dobrý den a děkujeme za připomínku. Předám kuchtíkům.
25. 8. 2017
♥♥♥ Ať se všem dobře daří!!! ♥♥♥    |   Vložil: Environmentálně
DĚKUJI panu majiteli a všem zaměstnancům za laskavost, vstřícnost, úsluhu DĚKUJI za skvělé kulinářské umění v jídelničce i u okýnka DĚKUJI za sortiment, který jinde nekoupím
DĚKUJEME !!! :-)

Přidejte nový příspěvek

Řekli o nás

Kde nás najdete

náměstí Osvoboditelů 77/1
746 01 Opava
Po - Pá: 8:00 - 17:00