Kniha přání, připomínek a nápadů

22. 12. 2018
Děkuji....    |   Vložil: Petra
Chci Vám všem v Bobaje poděkovat za to, že si můžu pochutnávat na takových dobrotách, které mi dovážíte k obědu.Že mám možnost ve Vašem obchůdku sehnat vše, co potřebuji. Že všichni, kteří u Vás pracují,jsou ochotní a milí, vždy..Děkuji moc a přeji krásné, pohodové Vánoce a zdraví, lásku a spoustu sil a trpělivosti v roce 2019...Petra
Děkujeme mnohokrát... a přejeme krásné a klidné prožití Vánočních svátků i Vám... a… Dobrou chuť :)
24. 11. 2018
   |   Vložil: Petra
Dobrý den,dozvĕdĕla jsem se,že možná bude možnost u Vás koupit pečivo a kváskový chléb od paní Kremserové.To by bylo naprosto úžasné,její housky jsou jedinečné a lepší chlebíķ než ten od ní jsem nejedla.Moc moc se přimlouvám...
16. 11. 2018
Cukroví    |   Vložil: Is
Dobrý den. Chystáte na vánoce cukroví bez laktózy? Děkuji.
Dobrý den, cukroví bez laktózy na Vánoce nechystáme. Letošní rok je dost specifický. Dokonce ani běžnější bezlepkové cukroví nemáme šanci objednat, jelikož výrobci nevyrábějí buď vůbec, nebo jen v silně omezeném množství de facto pro svou potřebu. a) nemají lidi na výrobu b) cena by byla tak vysoká, že by nebyli schopni cukroví prodat.
12. 11. 2018
bílkoviny    |   Vložil: Pavla J
Dobrý den, Vaše 2 pokrmy v týdnu jsou chudé na bílkoviny. Neuvažujte o zařazení pokrmů, které jsou vyvážené na všechny živiny? Děkuji :-)
Dobrý den, děkujeme za upozornění. Snažíme se o vyváženou stravu, je však potřeba vzít v úvahu sezónnost jednotlivých surovin, přání zákazníků o upřednostnění jednotlivých jídel, a také různorodost a rozličné chutě pokrmů. Každopádně, pokud jste vyhledala jídla, jež jsou "chudé na bílkoviny", prosím napište zde, popř. na info@bobaja.cz. Děkuji za zpětnou vazbu.
6. 11. 2018
Skořicové kuličky    |   Vložil: Zuzana
Vaše dnešní skořicově kuličky byly fantastické. Doslova nebe v hubě :))). Moc moc bych prosila o recept. Děkuji
Dobrý den, tak tedy recept: rozemleté datle (datlová pasta), sekaná vlašská jádra, strouhaný kokos a vyrobit kuličky. Obalit ve skořici smíchané se sušeným sojovým mlékem. Dobrou chuť :)
30. 9. 2018
Bezlepkové pečivo    |   Vložil: Alena
Dobrý den, Neuvažovali jste o dovoze čerstvého bezlepkového pečiva ( na objednávku)? Výborné je například pekařství Kocman a Labužník Celiak. Určitě bych tuto možnost moc uvítala. Děkuji a hezký den.
Dobrý den, nabízíme již dlouho bezlepkové pečivo od firmy Bezlepík, a je oblíbené. Pokud kupujete tyto výrobky, asi víte. Zkoušeli jsme i jiné dodavatele, jejich výrobky však nebyly přijaty s úspěchem. Pokud by byl projeven zájem více zákazníků, mohli bychom fa Kocman, či Labužník Celiak vyzkoušet také. Dobrý den, firmu Kocman jsme oslovili, zde odpověď: "Dobrý den p. Krejčí, děkujeme za zájem o naše pečivo ale do Opavy nejezdíme a v blízké budoucnosti ani neplánujeme Opavu zavážet pečivem. Kocmanová"
26. 9. 2018
Rozvoz kravare    |   Vložil: Daniela
Bydlim I pracuji v kravarich kam ale bohuzel nerozvazite,tak aspon pri navstevach opavy...fakt jsem jediny zajemce od nas?
Dobrý den, jediné co mě napadá, je domluva s krámkem zdravé výživy naproti Radnice, kde bychom mohli zavážet více obědů najednou. Rozvážíme v Opavě a nejbližším okolí, a tak tak stíháme.

Přidejte nový příspěvek

Řekli o nás

Kde nás najdete

náměstí Osvoboditelů 77/1
746 01 Opava
Po - Pá: 9:00 - 17:00
So: 9:00 - 12:00