Kniha přání, připomínek a nápadů

1. 2. 2019
Dárkový poukaz    |   Vložil: Markéta
Dobrý den, je u vás možné zakoupit dárkový poukaz v hodnotě např. 500 Kč? Ke koupi vašich produktů...děkuji za odpověď.
Dobrý den, nabízíme dárkové poukazy v hodnotě 200,- 300,- a 500,- Kč. Přeji pěkný zbytek neděle.
28. 1. 2019
Mrkvové koláčky    |   Vložil: Jana
Dobrý den, můžete prosím zveřejnit recept na mrkvové koláčky s povidly, které byly minulý týden? Jsou vynikající :) Zkouším různé recepty, ale tak dobré jako ty vaše nejsou :(
Dobrý den, tak tedy recept: mouka špaldová hladká jemná, mouka špaldová celozrnná jemná, nastrouhaná mrkev (poměr s moukou 1:1), rostlinný tuk, rozinky, sekaná vlašská jádra, cukr třtinový, špetka mořské soli, kypřící prášek, nastrouhaný zázvor, skořice. Přesné poměry nejsem momentálně schopen napsat, až budeme vyrábět znovu, zkusím si dát pozor a vložit je zde. Dobrou chuť :)
9. 1. 2019
malé prostory    |   Vložil: Božena
Dobrý den, vaše obědy jsou naprosto bezkonkurenční ,moc za ně děkuji ,avšak trápí mě prostor jídelny, dočkám se změny?????
Dobrý den, změna se připravuje. Během následujících měsíců se prostor jídelny rozšíří :)
22. 12. 2018
Děkuji....    |   Vložil: Petra
Chci Vám všem v Bobaje poděkovat za to, že si můžu pochutnávat na takových dobrotách, které mi dovážíte k obědu.Že mám možnost ve Vašem obchůdku sehnat vše, co potřebuji. Že všichni, kteří u Vás pracují,jsou ochotní a milí, vždy..Děkuji moc a přeji krásné, pohodové Vánoce a zdraví, lásku a spoustu sil a trpělivosti v roce 2019...Petra
Děkujeme mnohokrát... a přejeme krásné a klidné prožití Vánočních svátků i Vám... a… Dobrou chuť :)
24. 11. 2018
   |   Vložil: Petra
Dobrý den,dozvĕdĕla jsem se,že možná bude možnost u Vás koupit pečivo a kváskový chléb od paní Kremserové.To by bylo naprosto úžasné,její housky jsou jedinečné a lepší chlebíķ než ten od ní jsem nejedla.Moc moc se přimlouvám...
16. 11. 2018
Cukroví    |   Vložil: Is
Dobrý den. Chystáte na vánoce cukroví bez laktózy? Děkuji.
Dobrý den, cukroví bez laktózy na Vánoce nechystáme. Letošní rok je dost specifický. Dokonce ani běžnější bezlepkové cukroví nemáme šanci objednat, jelikož výrobci nevyrábějí buď vůbec, nebo jen v silně omezeném množství de facto pro svou potřebu. a) nemají lidi na výrobu b) cena by byla tak vysoká, že by nebyli schopni cukroví prodat.
12. 11. 2018
bílkoviny    |   Vložil: Pavla J
Dobrý den, Vaše 2 pokrmy v týdnu jsou chudé na bílkoviny. Neuvažujte o zařazení pokrmů, které jsou vyvážené na všechny živiny? Děkuji :-)
Dobrý den, děkujeme za upozornění. Snažíme se o vyváženou stravu, je však potřeba vzít v úvahu sezónnost jednotlivých surovin, přání zákazníků o upřednostnění jednotlivých jídel, a také různorodost a rozličné chutě pokrmů. Každopádně, pokud jste vyhledala jídla, jež jsou "chudé na bílkoviny", prosím napište zde, popř. na info@bobaja.cz. Děkuji za zpětnou vazbu.
6. 11. 2018
Skořicové kuličky    |   Vložil: Zuzana
Vaše dnešní skořicově kuličky byly fantastické. Doslova nebe v hubě :))). Moc moc bych prosila o recept. Děkuji
Dobrý den, tak tedy recept: rozemleté datle (datlová pasta), sekaná vlašská jádra, strouhaný kokos a vyrobit kuličky. Obalit ve skořici smíchané se sušeným sojovým mlékem. Dobrou chuť :)

Přidejte nový příspěvek

Řekli o nás

Kde nás najdete

náměstí Osvoboditelů 77/1
746 01 Opava
Po - Pá: 9:00 - 17:00
So: 9:00 - 12:00