Kniha přání, připomínek a nápadů

7. 3. 2018
Obědy    |   Vložil: Matěj
Dobrý den, dnešní rostlinné čevapčiči byla velká paráda! Celkově bych chtěl poděkovat za možnost si objednávat tyto obědy a za to, že jednoduše jste! :)♥
Dobrý den, děkujeme !!!
4. 3. 2018
   |   Vložil: Petra
Dobrý den, chci opět poděkovat za úžasné obědy, jsou opravdu moc dobré, jen malinká připomínka- poslední dobou mi příjdou polévky moc husté, jednou jsme dokonce nepoznaly, zda je to polévka nebo omáčka:-)
Dobrý den, děkujeme mnohokrát za pochvalu, připomínku předám do kuchyně :)
21. 2. 2018
DOTAZ    |   Vložil: MARSI
DOBRÝ DEN ,MRZÍ MĚ ŽE NEROZVÁŽÍTE TAKÉ DO ŠTÍTINY OBĚDY. VÍM ŽE NEJSEM SAMA KDO BY RÁD OBĚDY OD VÁS ODEBÍRAL.NEUVAŽUJETE O TOM V LETOŠNÍM ROCE? DĚKUJI
Dobrý den, pokud je na Štítině více zájemců (alespoň 4-5) a jste schopni se domluvit, rádi Vám obědy dovezeme. Zkusíme, zda to budeme schopni stihnout :-). Pro konkrétní domluvu mne prosím kontaktujte na 608 755005. Přejeme krásný zimní den.
12. 2. 2018
   |   Vložil: matty
Dobry den, neuvazujete sve kuchaske umění rozsirit i do jineho města? Krnov, Bruntál...:-))
Dobrý den, z více důvodů prozatím ne :)
29. 12. 2017
Dotaz    |   Vložil: Vladka Svobodova
Dobry den, sel by objednat dovoz obedu i na Stitinu nebo uz je to pro vas daleko? cca 8km od Opavy.
Dobrý den, Štítina není daleko kilometrově, ale časově. Rozvoz 1 obědu např. k Vám pro nás znamená neuspokojit podstatně více zákazníků v Opavě. Z tohoto důvodu rozvážíme pouze Opavu a nejbližší okolí (Vaším směrem Komárov). Děkujeme za pochopení.
3. 12. 2017
   |   Vložil: Jarouš
super obědy , krásné a milé prodavačky, sem velice spokojen.
Jarouši, mnohokrát děkujeme za pochvalu a těšíme se na Vaši další návštěvu s čerstvými francouzskými croissany pod paží ;-)
24. 10. 2017
WC    |   Vložil: Dany
Všechno super, ale chybí WC. :-( Ať se Vám daří! :-)
Dobrý den, chybí místo... (i na WC). Máme zajištěno vedle v PIZZERII MARINA - stačí říct v okénku, dostanete lísteček a vedle v pizzerii jej předáte obsluze. Děkujeme za přání :-)
23. 9. 2017
Pickles    |   Vložil: Verča
Uvítala bych, kdyby pickles, které je podáváno k výborným obědům, bylo k dostání i v prodejně s sebou ke koupi :) A také bych ocenila označení jídel Vegan. Děkuji za výborné obědy a krásné nové stránky .
Dobrý den, pickles budeme dělat ve větším množství i na prodejnu, značení V (vegan) je již v aktuálním jídelním lístku. Krásný podzimní den a děkujeme za podněty :)

Přidejte nový příspěvek

Řekli o nás

Kde nás najdete

náměstí Osvoboditelů 77/1
746 01 Opava
Po - Pá: 9:00 - 17:00
So: 9:00 - 12:00