Kniha přání, připomínek a nápadů

6. 11. 2018
Skořicové kuličky    |   Vložil: Zuzana
Vaše dnešní skořicově kuličky byly fantastické. Doslova nebe v hubě :))). Moc moc bych prosila o recept. Děkuji
Dobrý den, tak tedy recept: rozemleté datle (datlová pasta), sekaná vlašská jádra, strouhaný kokos a vyrobit kuličky. Obalit ve skořici smíchané se sušeným sojovým mlékem. Dobrou chuť :)
30. 9. 2018
Bezlepkové pečivo    |   Vložil: Alena
Dobrý den, Neuvažovali jste o dovoze čerstvého bezlepkového pečiva ( na objednávku)? Výborné je například pekařství Kocman a Labužník Celiak. Určitě bych tuto možnost moc uvítala. Děkuji a hezký den.
Dobrý den, nabízíme již dlouho bezlepkové pečivo od firmy Bezlepík, a je oblíbené. Pokud kupujete tyto výrobky, asi víte. Zkoušeli jsme i jiné dodavatele, jejich výrobky však nebyly přijaty s úspěchem. Pokud by byl projeven zájem více zákazníků, mohli bychom fa Kocman, či Labužník Celiak vyzkoušet také. Dobrý den, firmu Kocman jsme oslovili, zde odpověď: "Dobrý den p. Krejčí, děkujeme za zájem o naše pečivo ale do Opavy nejezdíme a v blízké budoucnosti ani neplánujeme Opavu zavážet pečivem. Kocmanová"
26. 9. 2018
Rozvoz kravare    |   Vložil: Daniela
Bydlim I pracuji v kravarich kam ale bohuzel nerozvazite,tak aspon pri navstevach opavy...fakt jsem jediny zajemce od nas?
Dobrý den, jediné co mě napadá, je domluva s krámkem zdravé výživy naproti Radnice, kde bychom mohli zavážet více obědů najednou. Rozvážíme v Opavě a nejbližším okolí, a tak tak stíháme.
13. 9. 2018
   |   Vložil: Petra
Přidávám se k prosbě o častější výskyt tortill :-) Jsou luxusní!! A taky lasagně, rizota, zapečené cokoliv a vůbec všechno...Děkuji moc!!!Krásné dny všem v Bobaji!!
:) :) :) Díky a krásné dny i Vám...
12. 9. 2018
   |   Vložil: Jana
Prosím o častější zařazení Vaší výborné a bezkonkurenční TORTILY :). Děkuji Vaše obědy jsou výborné !
Dobrý den, děkujeme za pochvalu :). Častější zařazení tortil probereme.
4. 9. 2018
   |   Vložil: Pavel
Trošku častěji zařazujete "rizota". Mám je rád. Ty Vaše ale mají spíš konzistenci "tuhé nevzhledné kaše" a ani mi moc nechutnají... Jinak jsem Váš spokojený strávník. Děkuji.
Dobrý den, děkujeme za připomínku. Konzistence většiny našich "rizot" je dána především použitou rýží, kde nahrazujeme běžnou parboiled např. kulatozrnnou, jasmínovou rýží atd.. Tyto jsou skutečně více lepivé, a tím pádem hutné. Většina zákazníků je však spokojena, je to z naší strany spíše záměr. Zkusíme však zařadit do dalšího "rizota" i parboiled. Dobrou chuť a krásný den.
25. 7. 2018
   |   Vložil: Kateřina Holešová
Vaše obědy jsou velmi vydařené a moc chutné, ovšem ten dnešní (25.7.18) byl TOP mezi všemi obědy. Děkuji.
Dobrý den, děkujeme mnohokrát

Přidejte nový příspěvek

Řekli o nás

Kde nás najdete

náměstí Osvoboditelů 77/1
746 01 Opava
Po - Pá: 9:00 - 17:00
So: 9:00 - 12:00