Kniha přání, připomínek a nápadů

4. 9. 2018
   |   Vložil: Pavel
Trošku častěji zařazujete "rizota". Mám je rád. Ty Vaše ale mají spíš konzistenci "tuhé nevzhledné kaše" a ani mi moc nechutnají... Jinak jsem Váš spokojený strávník. Děkuji.
Dobrý den, děkujeme za připomínku. Konzistence většiny našich "rizot" je dána především použitou rýží, kde nahrazujeme běžnou parboiled např. kulatozrnnou, jasmínovou rýží atd.. Tyto jsou skutečně více lepivé, a tím pádem hutné. Většina zákazníků je však spokojena, je to z naší strany spíše záměr. Zkusíme však zařadit do dalšího "rizota" i parboiled. Dobrou chuť a krásný den.
25. 7. 2018
   |   Vložil: Kateřina Holešová
Vaše obědy jsou velmi vydařené a moc chutné, ovšem ten dnešní (25.7.18) byl TOP mezi všemi obědy. Děkuji.
Dobrý den, děkujeme mnohokrát
14. 6. 2018
   |   Vložil: Martina
Ahoj Michale, krásny web!! Recepty super, snad jich bude více pro inspiraci. Zmrzka letos opět výborná, těšila jsem se. Kde zmizly palačinky? Ať se daří!!!!!! (bývalá parťačka - práce všeho druhu) :-)
Ahoj Marťo, děkuji za pochvalu. Receptů bude více, jen potřebuji trošku času. Palačinky chci nabízet denně, je potřeba tomu lehce přizpůsobit provoz. Krásný den :-)
13. 6. 2018
   |   Vložil: Ivana
Dobrý den, musím vyjádřit velkou spokojenost s vašimi obědy, prostě chuťový luxus. Ještě donedávna jsem si myslela, že nemám ráda sójové maso, ale ve vaší úpravě, jako např. dnes nejde od běžného masa rozeznat. Takže díky a přeji krásné letní dny :-)
Děkujeme :-)
9. 6. 2018
Zmrzlina    |   Vložil: Honza
Dobrý den, mám dotaz ohledně složení zmrzliny. Mají ovocné zmrzliny veganské složení ? Velká pochvala za výměnu jogurtového přelivu k mexické tortile za tofu ! Jste skvělí ! Děkuji a přeji spoustu spokojených zákazníků.
Dobrý den, ovocná zmrzlina je vždy bez mléka, jogurtu, smetany atd, je tudíž možno označit ji za veganskou. Dobrou chuť :)
9. 5. 2018
   |   Vložil: Foxina
Dobrý den, dá se koupit či sehnat u váš , růžová voda do pokrmů. Děkuji
Ano, máme v nabídce 2 druhy.
26. 3. 2018
rozvoj    |   Vložil: Ondra
Dobrý den, prosím Vás kolik stojí rozvoz oběda (v rámci Opavy)? děkuji
Dobrý den, rozvoz v rámci Opavy stojí 10,- Kč.
22. 3. 2018
DameJidlo    |   Vložil: Vlastik
Dobrý den, ještě nedávno jsem objednával Vaše obědy přes DameJidlo.cz (hlavně kvůli pohodlné platbě kartou), ale teď Vás tam nemůžu najít. Jenom se ptám jak to máte teď. Děkuji.
Dobrý den, službu DameJidlo.cz jsme prozatím pozastavili z více důvodů. Jeden z hlavích důvodů je následující: rozvozů máme poměrně mnoho (byť bychom raději preferovali návštěvu u nás, ale rozumíme tomu, že mnoho zákazníků prostě čas na oběd mimo své zaměstnání nenajde, a také proto jsme službu rozvozu zavedli), a byť rozvážíme již od cca 9,30, nejsme schopni např. garantovat zákazníkoví dobu rozvozu, kterou si napíše do objednávky. Máme určité okruhy, kde se jezdí a pokud víme objednávky předem tzn. do cca 10,00 jsme schopni oběd do těchto okruhů zakomponovat. Pokud příjde objednávka v době rozvozu, a my začneme jezdit po Opavě sem a tam, mnoho zákazníků, kteří mají také určený čas dopředu (např. lékaři s 1/2 hodinovou pauzou na oběd) tím pádem dostane oběd později... . Služba je asi dobrá pro Pizzerie, popř. restaurace, kde řidič čeká na objednávku a následně vyráží. Zákazníkům však přesto vycházíme všemožně vstříct. Pokud chcete obědy objednávat, stačí zavolat na rozvozový tel. 775 262252, popř. objednat přes náš web, platit můžete hotově, stravenkami, popř. po domluvě jednou za měsíc zasílám fakturu a platit můžete bezhotovostně (což, bude pravděpodobně Váš případ). Přejeme krásný den a v případě potřeby mě kontaktujte na 608 755005. Michal Krejčí (to jsem se tedy po ránu rozepsal... :-) )

Přidejte nový příspěvek

Řekli o nás

Kde nás najdete

náměstí Osvoboditelů 77/1
746 01 Opava
Po - Pá: 9:00 - 17:00
So: 9:00 - 12:00