Kniha přání, připomínek a nápadů

22. 5. 2018
   |   Vložil:
21. 5. 2018
   |   Vložil:
9. 5. 2018
   |   Vložil: Foxina
Dobrý den, dá se koupit či sehnat u váš , růžová voda do pokrmů. Děkuji
Ano, máme v nabídce 2 druhy.
26. 3. 2018
rozvoj    |   Vložil: Ondra
Dobrý den, prosím Vás kolik stojí rozvoz oběda (v rámci Opavy)? děkuji
Dobrý den, rozvoz v rámci Opavy stojí 10,- Kč.
22. 3. 2018
DameJidlo    |   Vložil: Vlastik
Dobrý den, ještě nedávno jsem objednával Vaše obědy přes DameJidlo.cz (hlavně kvůli pohodlné platbě kartou), ale teď Vás tam nemůžu najít. Jenom se ptám jak to máte teď. Děkuji.
Dobrý den, službu DameJidlo.cz jsme prozatím pozastavili z více důvodů. Jeden z hlavích důvodů je následující: rozvozů máme poměrně mnoho (byť bychom raději preferovali návštěvu u nás, ale rozumíme tomu, že mnoho zákazníků prostě čas na oběd mimo své zaměstnání nenajde, a také proto jsme službu rozvozu zavedli), a byť rozvážíme již od cca 9,30, nejsme schopni např. garantovat zákazníkoví dobu rozvozu, kterou si napíše do objednávky. Máme určité okruhy, kde se jezdí a pokud víme objednávky předem tzn. do cca 10,00 jsme schopni oběd do těchto okruhů zakomponovat. Pokud příjde objednávka v době rozvozu, a my začneme jezdit po Opavě sem a tam, mnoho zákazníků, kteří mají také určený čas dopředu (např. lékaři s 1/2 hodinovou pauzou na oběd) tím pádem dostane oběd později... . Služba je asi dobrá pro Pizzerie, popř. restaurace, kde řidič čeká na objednávku a následně vyráží. Zákazníkům však přesto vycházíme všemožně vstříct. Pokud chcete obědy objednávat, stačí zavolat na rozvozový tel. 775 262252, popř. objednat přes náš web, platit můžete hotově, stravenkami, popř. po domluvě jednou za měsíc zasílám fakturu a platit můžete bezhotovostně (což, bude pravděpodobně Váš případ). Přejeme krásný den a v případě potřeby mě kontaktujte na 608 755005. Michal Krejčí (to jsem se tedy po ránu rozepsal... :-) )
7. 3. 2018
Obědy    |   Vložil: Matěj
Dobrý den, dnešní rostlinné čevapčiči byla velká paráda! Celkově bych chtěl poděkovat za možnost si objednávat tyto obědy a za to, že jednoduše jste! :)♥
Dobrý den, děkujeme !!!
4. 3. 2018
   |   Vložil: Petra
Dobrý den, chci opět poděkovat za úžasné obědy, jsou opravdu moc dobré, jen malinká připomínka- poslední dobou mi příjdou polévky moc husté, jednou jsme dokonce nepoznaly, zda je to polévka nebo omáčka:-)
Dobrý den, děkujeme mnohokrát za pochvalu, připomínku předám do kuchyně :)
21. 2. 2018
DOTAZ    |   Vložil: MARSI
DOBRÝ DEN ,MRZÍ MĚ ŽE NEROZVÁŽÍTE TAKÉ DO ŠTÍTINY OBĚDY. VÍM ŽE NEJSEM SAMA KDO BY RÁD OBĚDY OD VÁS ODEBÍRAL.NEUVAŽUJETE O TOM V LETOŠNÍM ROCE? DĚKUJI
Dobrý den, pokud je na Štítině více zájemců (alespoň 4-5) a jste schopni se domluvit, rádi Vám obědy dovezeme. Zkusíme, zda to budeme schopni stihnout :-). Pro konkrétní domluvu mne prosím kontaktujte na 608 755005. Přejeme krásný zimní den.

Přidejte nový příspěvek

Řekli o nás

Kde nás najdete

náměstí Osvoboditelů 77/1
746 01 Opava
Po - Pá: 8:00 - 18:00
So: 8:00 - 12:00